Zoom XL Antik Pirinç Teleskop'in resmi

Fiyatlandırma çağrısı

1950'ler Dekoratif Antik Tarz Pirinç Teleskop​

 

1970'lerden kalma nadide bir ürün.

Kondisyonu iyi durumda.

Aksamında herhangi problem bulunmamaktadır.

 

Yükseklik 90 cm

Derinlik 35 cm

Genişlik 35 cm

 

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"Her mekana gerekli şık bir aksesuar."

Ahşap ve pirinç bütünlüğüyle her mekana hava katacak muhteşem bir aksesuar.Uğur Şayan

Muhteşem İkili

Dönemin en karakteristik malzemelerinden, ahşap ve pirincin muhteşem uyumu. Birleşim yerlerindeki işçilik, ürünün zarafetini artırmakla kalmayıp dinamik bir form kazandırmış.

Gerçek Vintage

Kendine has duruşuyla bulunduğu her mekanda başrolması işten bile değil. Malzeme yapısı ve uyumlu renkleri sayesinde döneminin en nadide parçalarından olup kondisyonu iyi durumdadır.