ARC OPAL CAMLI PİRİNÇ ABAJUR'in resmi
865 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

1970'ler Opal Camlı Beyaz Art Deco Tarzı Abajur

 

Pirinç gövdeye sahip, oynar başlıklıdır.

Farklı şekillendirilme sayesinde ışığın ve gövdenin yapısı değişebilmektedir.

Beyaz opal cama sahip olup pirinç ile uyum içindedir.

 

Yükseklik 37 cm

Derinlik 24 cm

Genişlik 23 cm

 

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR
"Çalışma köşem için tam da hayal ettiğim abajur."

Oldum olası opal ve pirince bayılmışımdır. Hele bir de böyle zarif bir formla bir araya gelince tadından yenmiyor.Damla Aygün, Sosyal Medya Editörü

Muhteşem İkili

Dönemin en karakteristik malzemelerinden, opal cam ve pirincin muhteşem uyumu. Birleşim yerlerindeki işçilik, ürünün zarafetini artırmakla kalmayıp dinamik bir form kazandırmış.

Çok Yönlü Kullanım

Malzemenin tasarımla uyumu sonucu, çok yönlü kullanım sağlanmıştır. Bu kullanım mekana farklı hava katmanın yanında, objeyi daha dinamik göstermektedir. Retro tarzı iyi yansıtan objelerden.