Orbit Retro Masif Komodin'in resmi
1.630 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

1970'ler Retro Tarz Masif Komodin​

 

1950'ler retro tarz masif kestane ağacından yapılmadır.

Özel ipek mat cilalı olup ayaklar dahil komple masiftir.

Retro tarzın ham ahşapla muhteşem uyumu.

 

Genişlik 45 cm

Derinlik 37 cm

Yüksekliği 57 cm

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılık gösterebilir.

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür.

Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

Kitaplık, askılık, komodin ve dresuar gibi tamamlayıcı ürünleri; eski dönemlerden günümüze taşıyarak, onlara retro bir dokunuşla yeni yorumlar kattık.

"Retro tarzın etkisini her yere taşıyın."

Retro tarzının karakteristik özelliklerini taşıyan, her mekanın havasını değiştirecek bir ürün. Taner Doğuer, Pazarlamacı

Retro Çizgiler

Ham masif malzemenin doğallığı retro tarzın karakteristik özelliklerinin muhteşem bileşimi. Zamanın tüm çizgilerini yansıtmaktadır. Kestane ağacının sıcaklığı tasarımla bütünleşmesi.

Kullanışlı Detaylar

Malzemenin doğallığını korumak adına kulplar ve tüm aksamlar aynı masif malzemeden bütününe zarar verilmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Retro tarzının en özel ve en kullanışlı örneklerinden.