akıllı telefon markası
MidDivide MidCentury Paravan'in resmi
4.999 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

MidDivide MidCentury Paravan

MidCentury Modern Tarzı 4 Kanatlı Masif Paravan

 

Fox TV'de yayınlanacak olan Kurşun dizisindeki Savcı Orhan'ın (Engin Altan Düzyatan) evinin dekorunda da rastlayabilirsiniz.

 

İskelet yapısı komple masif gürgen olup kanat içleri masif mdf kaplıdır.

Tek Panel 55x170 cm ölçülerinde olup farklı ölçü ve malzeme talep edebilirsiniz.

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklıklar içerebilir. Ağaç yapısından kaynaklı hareleri, lekeleri, budak v.b. dokuların farklılık gösterebilir.

 

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür. Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

Kitaplık, askılık, komodin ve dresuar gibi tamamlayıcı ürünleri; eski dönemlerden günümüze taşıyarak, onlara retro bir dokunuşla yeni yorumlar kattık.

Tüm Zarafeti ile MidCentury Ekolünden

Mekana bambaşka bir hava katma garantili bu masif paravan farklı yorumlara da uyumlu bir üründür.Uğur Şayan

MidCentury Zarafeti

Tüm detayları ile MidCentury ekolünü yansıtan bu masif MidCentury paravan, her mekana kişilik katmaya aday. Ahşabın sıcaklığı ya da istediğiniz renk tercihinizle yapılabilmektedir.

Kurşun Dizisi

Fox TV'de yayınlanacak olan Kurşun dizisindeki Savcı Orhan'ın (Engin Altan Düzyatan) evinin dekorunda da rastlayabilirsiniz. Dekordaki başka ürünlerimiz için ilgili ürünlere bakabilirsiniz.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri