akıllı telefon markası
Le CORBUSIER B9 Ahşap Thonet Sandalye'in resmi
1.999 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Le Corbusier B9 Ahşap Sandalye​

August Thonet tasarımı thonet sandalye

Bükme ağaç yöntemi ile kayın ağacından yapılmıştır.

Sağlam iskelete sahip olup, yarı mat cila atılmıştır.

 

Yükseklik 84 cm

Derinlik 55 cm

Genişlik 57 cm

Oturma yüksekliği 45 cm

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılık gösterebilir.

Bu ürün İkona™ grubu ürünüdür. 2 yıl garantilidir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

İkona

Tüm dünyada ikon olmuş; Wegner'in WishBone'undan, Eames'in Rocking Chair modeline kadar birçok tasarım sandalye modelini bu kategorimizde bulubilir, dekorasyona özel bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz.

"Gerçek eserlerin asla modası geçmez."

August Thonet tarafından tasarlanan bu bükme ağaç koltuk, ona olan düşkünlüğü sebebiyle sıklıkla Le Corbusier modeli olarak da anılır.Mustafa Coşan, Reklam Yazarı

Efsanevi Tasarım

Michael Thonet'in 19.yy'ın ortalarında keşfettiği yepyeni yöntem sayesinde dünya, bu özel ürünlerle tanıştı. Ona olan düşkünlüğü sebebiyle sıklıkla Le Corbusier modeli olarak da anılır.

Detaylardaki Zarafet

El örgüsü hasır oturma bölgesi ve kayın ağacının zarif kıvrımları, ahşabın sıcak tonuyla tam uyum halinde. Detaylarındaki zarafet yemek odanıza bambaşka bir hava katar.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri