FRENCH VINTAGE MERMER SEHPA'in resmi

Fiyatlandırma çağrısı

French 1970'ler Vintage Mermer Sehpa

 

1970'lerden tam bir klasik Fransız, çok nadide ve sağlam bir mermer sehpa. Dönemin en sık kullanılmış malzemesi olan ve havasını veren pirinç işlemeli kenarlıkları ile ahşap işlemesi tam bir uyum halinde. Gerçek vintage mermer sehpa. Mermeri de genel olarak iyi durumdadır.

 

Yükseklik 52 cm

Derinlik 70 cm

Genişlik 70 cm

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

 

 

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"Efsane yıllardan, 70'lerden kalma"

Başlı başına bir mekanın başrol oyuncusu olabilir. Rengi ve modeli ile döneminin ürünü.Uğur Şayan, Sanat Yönetmeni

Mermer Klasiği

Mermer sehpanın en güzellerinden en vintage olanı. Pirinç detayları ile dönemin zevkini en üst seviyede yansıtmaktadır. Ahşap kısımların gösterişten uzak klasik hatları ile önplana çıkmaktadır.

Gerçek Vintage

1970'lerin Fransız zevkinin eseri gerçek vintage bir mermer sehpa. Klasik tarzı ve iyi durumdaki kondisyonu ile iyi bir vintage üründür. Mermerinin de vintage olması artısı.