CHARLES EAMES HANG IT ALL RENKLİ TOPLU ASKILIK'in resmi
899 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

CHARLES EAMES HANG IT ALL 1953

 

Top kısımları 1.sınıf masif Akçaağaç'tan üretilmiştir.

Renkli kısımları ise masif malzeme üzeri mat lake boyalıdır.

Gövde kısımları ise paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.

 

Yükseklik 37 cm

Genişlik 51 cm

Derinlik 17 cm

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortam arasında farklılıklar gösterebilir.

1.sınıf kalite replika bir üründür.

 

Bu ürün İkona™ grubu ürünüdür. 2 yıl garantilidir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir. Özellikle üründe kullanılan ağacın yapısal bütünlüğü bozulmaması adına kritik durumda olan budak yerleri yerine ahşap parçalar eklenmesi ürünün sağlamlığı adına yapılan hamlelerden olup, üretimdeki teknik çözümlerdendir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

İkona

George Nelson'ın Ball Clock duvar saatinden, Charles Eames'in Hang it all askılığı gibi aksesuarla mekanlarınıza retro bir hava katabilirsiniz. Böylece kolayca retro detayları bütüne yansıtabilirsiniz.

"Hem işlevsel, hem de görsel"

1950'li yıllardan günümüze gelen enfes tasarım anlayışıyla Charles Eames'ten nefis Hang It All askılık.Uğur Şayan, Tasarımcı

Kaliteli Malzeme

Gövde paslanmaz çelik malzeme üzeri fırın boya uygulanmıştır. Topları ise 1.sınıf masif malzemeden Akçaağaçtan yapılmış olup mat cilalanmıştır. Kullanıma hazır durumdadır.

Mid-Century Klasiği

1950'lerin klasik ikon olmuş modellerinden Hang It All, Charles Eames tasarımı olup günümüzde hala birçok tasarımcıya ilham vermektedir. Mekanda fark edilir değişiklik yaratır.

Hukuk Bürosu bebek bakım ürünleri