Venüs Art Deco Berjer'in resmi
2.190 TL

Talep Et

Venüs Art Deco Restore Edilmiş Antika Berjer

 

1950'lerden kalma 2. Dönem Art Deco tarzı restore edilmiş orijinal antika berjer.

Orijinal örgü pied de paule (kazayağı) kumaş ile döşenmiştir.

Yüksek kalite masiften üretilmiş olup, 1. sınıf malzeme ile orijinaline sadık kalınarak restore edilmiştir.

Özel ipek mat kestane cilalı.

 

Yerden yükseklik 80 cm

Genişlik 80 cm

Derinlik  80 cm

Oturma alanı 60x60 cm

Oturma yeri yüksekliği 42 cm

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılıklar içerebilir.

Bu ürün Reenkarne™ grubu ürünüdür. Ve iadesi yapılmamaktadır.

Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

 

antika berjer, venüs berjer, pied de poule, kazayağı berjer, retro siyah beyaz berjer, restorasyon, art deco, art deko, vintage berjer,

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Reenkarne

Bir dönem çoğu mekanda başrol olmuş ama sonra birdenbire ortadan kaybolmuş emektar retro berjerleri klonlamakla kalmadık, yepyeni yorumlar kattık ve buna Reenkarne™ dedik.

"Bir klasiğin yeniden doğuşu."

1920’ler tasarımının, modern anlayışla yeniden yorumlanması ile her dekorasyona uyum sağlayacak muhteşem bir berjer ortaya çıkmış.Uğur Şayan

Orijinaline Sadıklık

Tamamen el işçiliği ile yapılmış olan orijinal iskeletin ruhuna sadık kalınarak iyileştirmelerle restore edilmiştir. İpek mat cila ile ahşabın gerçek dokusu korunmuş olup pürüzsüz bir görünüm sağlanmıştır.

Tamamen Doğal

Orijinal örgü pied de paule (kazayağı) kumaşı ile döşenmiştir. Ahşap kısımları da meşe ağacından olup tamamen el işçiliğidir. Hasarlı bölgeler özel olarak düzeltilmiştir.