Louie Louie İtalyan Berjer'in resmi
2.490 TL
2.190 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Louie Louie  İtalyan Tarzı Berjer

 

1940'lardan kalma İtalyan tarzı berjer.

1. sınıf yüksek kalite ham masiften üretilmiştir.

Siyah lake üzerine özel ipek mat cilalı.

Talebe göre farklı ahşap ve farklı cila yöntemi ile cilalanabilir.

Bizimle iletişime girebilirsiniz.

 

Yerden yükseklik 96  cm

Genişlik 89 cm

Derinlik  69 cm

Oturma alanı 57x57 cm

Oturma yeri yüksekliği 43 cm

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklıklar içerebilir.

Bu ürün Reankarne™ grubu ürünüdür.

Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

 

klasik berjer, antika berjer, vintage berjer, italyan berjer, restore berjer, siyah beyaz berjer, orijinal vintage retro berjer, louie louie, retro berjer,

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Reenkarne

Bir dönem çoğu mekanda başrol olmuş ama sonra birdenbire ortadan kaybolmuş emektar retro berjerleri klonlamakla kalmadık, yepyeni yorumlar kattık ve buna Reenkarne™ dedik.

"Bir klasiğin yeniden doğuşu."

Modern anlayışla yeniden yorumlanması ile her dekorasyona uyum sağlayacak muhteşem bir berjer hayata geçmiş.Uğur Şayan

Orijinaline Sadıklık

Tamamen el işçiliği ile yapılmış olan orijinal iskeletin ruhuna sadık kalınarak yeniden üretilmiştir. İpek mat cila ile ahşabın gerçek dokusu korunmuş olup pürüzsüz bir görünüm sağlanmıştır.

Tamamen Doğal

Yüksek oranda pamuk içeren özel tasarım baskılı kumaş ile döşenmiştir. Ahşap kısımları da masif olup tamamen el işçiliğidir.