akıllı telefon markası
Kennedy ArmChair Sandalye Ceviz'in resmi
2.650 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Kennedy ArmChair Sandalye

1960'lar MidCentury tarzı Hans Wegner Kennedy Chair Ahşap Sandalye

Tamamen el işçiliği olup, size özel üretilmektedir.

Komple masif olup ceviz ağacındandır.

Oturma kısmı yüksek kalite kağıt örgü malzemeden örülmüştür.

 

Genişlik 64 cm

Derinlik 55 cm

Yükseklik 75,5 cm

Kolçak yüksekliği 70 cm

 

Yüzyılın ortalarında Danimarka Tasarımının en tanınmış parçalarından biri olan Hans Wegner Kennedy Chair, 1960 yılında John F. Kennedy ve Richard Nixon arasındaki CBS televizyonunda yapılan tartışmalarda çok popüler hale geldi. 

 

Farklı ahşap ve döşeme versiyonları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

İkona

Tüm dünyada ikon olmuş; Wegner'in WishBone'undan, Eames'in Rocking Chair modeline kadar birçok tasarım sandalye modelini bu kategorimizde bulubilir, dekorasyona özel bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyanın en konforlu sandalyesi olabilir.

Sırt dayamasındaki kavis ve kıvrımlar sayesinde varlığını dahi hissetmiyorsunuz.Mustafa Coşan, Reklam Yazarı

El İşçiliği

Her biri tamamen el yapımı Kennedy Chair size özel üretilmekte olup uzun mesailer harcanıp bitişleri mükemmel hale getirilmektedir. Farklı ağaçlardan da üretilebilmektedir.

Uyumluluk

Hans Wegner'in en popüler ürünlerinden olan Kennedy Chair, kardeş tasarıma sahip CH20 Elbow Chair ile tamamen uyumlu ve bütünlük içinde dekor oluşturmaktadır.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri