FIFTIES MIDCENTURY TARZI ABAJUR'in resmi
2.299 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

FIFTIES MID-CENTURY TARZI RETRO ABAJUR

 

1950'ler Mid-Century tarzı masif retro abajur.

Mid-Century tarzının karakteristik özelliklerini içermesinin yanı sıra

tarzı en iyi yansıtan Amerikan Cevizi ağacından yapılma masif gövdeye sahiptir.

Özel ipek mat cilalı, 1. sınıf yüksek kalite masif gövde.

3 adet E14 duya sahiptir. Her bir duy 60W'a kadar desteklemektedir.

Çap 25 cm

Yüksekliği 67 cm

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılık gösterebilir.

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür.

Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

Art Deco'dan MidCentury'e, pirinçten ahşaba özel tasarım retro lambader ve abajurlar. Aydınlatmanın retro hali için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

"50'lerin en güzel çizgilerinin aydınlanmış hali"

Tepeden aşağı kadar hafif ve doğal kavisi ile mekanda farklılık yaratıyor. Kendine has ışığı sayesinde de aydınlatmaya farklı bir yorum getiriyor. Mustafa Coşan, Reklam Yazarı

Opak Madde

Işığı geçirmeyen, dışı mat içi ise parlak altın rengi abajur kısmı sayesinden ışığı sadece açılı olarak aşağı ve yukarı verir. Hem sıcak ışığı hem de Amerikan Cevizi gövdesi ile mekanı ısıtır.

Mid-Century Tarzı

50'li yılların dekorasyon zevkinden ilham alarak tasarladığımız Mid-Century tarzı Fifties retro abajur kombini için de gene yakın tarz olan Bauhaus koleksiyonumuza bakmanızı tavsiye ederiz.