akıllı telefon markası
EAMES WALNUT STOOL B TYPE'in resmi
1.799 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

1960 Ray&Charles Eames Walnut Stool, B Type

 

Komple masif ceviz malzemeden olup tamamen el yapımıdır.

Sıkıştırılmış masif parçalar tornada işlenmiştir.

İpek mat ya da tik yağlı olup talebilinizi sipariş notunuza ekleyebilirsiniz.

Ceviz ağacı dışında başka bir ağaç talebiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eames Walnut Stool B Type için hazırlanmış ürün sayfasıdır.

 

Yükseklik 40 cm

Genişlik 33 cm

Derinlik 33 cm

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortam arasında farklılıklar gösterebilir. 1.sınıf kalite replika bir üründür.

eames stool, eames walnut stool, walnut stool, b type stool, 

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

İkona

Thonet ayaklı askılık, duvar rafı, dresuar, komodin gibi ithal tamamlayıcı ürünlerle retro mobilyalarınızı tarzına uygun bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Böylece kolayca retro detayları bütüne yansıtabilirsiniz.

En sevdiğim MidCentury ikonlarından...

Hem ceviz olması hem tasarımcısı hem de tasarımı bakımından en sevdiğim dekorasyon ürünlerinden.Uğur Şayan

Masif Malzeme

Eames Walnut Stool, A Type ikon olarak ceviz malzeme tercih edilmektedir. Farklı masif malzemelerle üretilebileceği gibi bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

MidCentury İkonu

En bilinen MidCentury ikonlarından olan Eames Walnut Stool, dekora farklı bir yorum katmak için birebir. A Type Eames Walnut Stool 3 farklı modelden sadece biri olup B ve C Type da bulunmaktadır.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri