akıllı telefon markası
ATELJE LYKTAN SOFTLİNG VİNTAGE ABAJUR'in resmi
2.660 TL
2.460 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

SOFTLING BY ATELJE LYKTAN VINTAGE ABAJUR

1982 HANS PHILIP ZACHAU TASARIMI ATELJÉ LYKTAN MARKA VINTAGE MAVİ ABAJUR

 

1980'lerden kalma nadide bir ürün.

Kondisyonu iyi durumda.

Aksamında herhangi problem bulunmamaktadır.

 

Yükseklik 56 cm

Derinlik 36 cm

Genişlik 36 cm

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

 

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Kurşun

Fox TV'de yayınlanacak olan Kurşun dizisindeki Savcı Orhan'ın (Engin Altan Düzyatan) ve Leyla'nın (Burçin Terzioğlu) evi/işyeri dekorunda da rastlayabilirsiniz. Dekordaki başka ürünlerimiz için ilgili ürünlere bakabilirsiniz.

"Çalışma köşem için tam da hayal ettiğim abajur."

Renk ve model bakımından o kadar özgün ve farklı ki her masayı özgünleştirir. Damla Aygün, Sosyal Medya Editörü

İSVEÇ DOKUNUŞU

Tasarıma bambaşka bir dokunuş ve ruh katan 1930'lu yıllardan günümüze uzanan marka Ateljé Lyktan. Farklı disiplinlerde bir çok koleksiyonu bulunan marka hala üretim yapmaktadır.

GERÇEK VINTAGE

Kendine has duruşuyla bulunduğu her mekanda başrol olması işten bile değil. Malzeme yapısı ve uyumlu renkleri sayesinde döneminin en nadide parçalarından olup kondisyonu iyi durumdadır.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri