WASSILY CHAIR BAUHAUS SİYAH DERİ KOLTUK'in resmi
5.500 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

WASSILY CHAIR BAUHAUS SİYAH DERİ KOLTUK

1925 Marcel Breuer Tasarımı İkonik Bauhaus Tarzı Siyah Deri Koltuk

 

1920'lerden efsanevi tasarım deri koltuk.

 1.Sınıf Yüksek Kalite %100 full grain vegetable tanned deriden üretilmektedir.

Kaliteli krom kaplama olup talebe göre fırın boya ya da pirinç kaplama yapılabilmektedir.

 

Yerden yükseklik 75 cm

Genişlik 75 cm

Derinlik 75 cm

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklıklar içerebilir. Bu ürün İkona™ grubu ürünüdür. İki yıl garantilidir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

İkona

Tüm dünyada ikon olmuş; Wegner'in WishBone'undan, Eames'in Rocking Chair modeline kadar birçok tasarım sandalye modelini bu kategorimizde bulubilir, dekorasyona özel bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz.

Bauhaus ikonlarından

Tasarım dünyasının minnettar olduğu akımın en özel ve en güzel eserlerinden. Bir yüzyıl daha en iyiler arasında yerini alacak.Mustafa Coşan, Metin Yazarı

Full Grain Deri

Bitkisel yöntemle tabaklanmış olup herhangi bir kimyasal işlemden geçmemiş, full grain diye tabir edilen kalın vaketa deriler tercih edilmiştir. Tamamen el işçiliği ile hazırlanmaktadır.

Bauhaus İkonu

1920'lerde Bauhaus okulundan doğan akımın en önemli tasarımcılarından Marcel Breuer'in dünya tarihinde en ikon olmuş tasarımlarından olup taba rengine de ilgili ürünlerden ulaşabilirsiniz.