Mihman Şam İşi Kümbet Ahşap Sehpa'in resmi
990 TL

Talep Et

Mihman Şam İşi Kümbet Ahşap Sehpa

 

Tik ağacından, tamamen el yapımıdır. Cilası yeni gibidir.

Pirinç detayları ahşabın içine yedirilmiş olup, iyi durumdadır.

19.yy başlarında yapıldığı tahmin edilmektedir. Kondisyonu 9/10'dur.

Katlanabilme özelliğine sahip. Geç Osmanlı dönemine ait 

 

Yükseklik 45 cm

Derinlik 45 cm

Genişlik 45 cm

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"ZamaNADİRenen eserler."

Bu tarz ürünleri hep sevmişimdir. Onlar direniyorlar, zamana karşı. Ve bu ürünlere denk gelmek bile çok güzel.Gamze Kavak Coşan, Öğretim Görevlisi

Şam işi zarafet

19. yy başlarından kal bir ustalık, el işçiliği. Geç Osmanlı dönemine ait, çok nadide bir parça. Pirinç detaylardaki özel ve ustalık hayranlık uyandırıcı. Kondisyonu da gayet iyi durumda.

Ekspertizli

Dilerseniz bizimle iletişime geçerek Dejavu™ kategorisi ürünlerine ücret karşılığı ekspertiz alabilirsiniz. Siz de zamana direnen eserleri beğeniyor ve arıyorsanız, takipte kalın :)