Grundig SO222 Radyolu Pikap Dolabı'in resmi
4.250 TL

Talep Et

Grundig SO222 Radyolu Pikap Dolabı

 

1961 ve 1962 yılı iki üretim olan bu efsanevi model. Grundig pikap dolapları arasında en nadidelerindendir. Bir kaç kaplama alternatifi ile birlikte piyasaya sürülen modellerin en lüksüdür.

Dönemin en şık kaplamalarından cevizin tercih edildiği bu pikap dolabı, iyi durumdaki cilasıyla da yaşını göstermiyor.

Muhtelif yerlerinde çok da derin sayılmayacak kozmetik kusurları bulunmakla beraber parlaklığından pek bir şey kaybetmemiş.

 

Yükseklik 75 cm

Derinlik 35 cm

Genişlik 105 cm

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

 

 

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"Kompakt ve güzel."

Ebatlarından dolayı, en çok tercih edilen modellerden. Tam bir klasik müzik dolabı.Uğur Şayan

Tam Bir Klasik

1961 ve 1962 yıllarında üretimi yapılan ve sınırlı sayıda bulunan Grundig SO222, kompaktlığıyla oldukça rağbet gören bir modeldir. Yüzeysel çiziklerinin dışında kondisyonu iyi durumdadır.

Hepsi Bir Arada

4 band radyo alıcısının yanında, 16-33-45-78 devirli plakçaları da iyi durumdadır. Ekstra ekolayzır ayarının yanı sıra bass-tiz ve orkestra-jazz ekolayzır tercihleri de bulunmaktadır.