Glamour Vintage Sallanan Sandalye'in resmi
2.200 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Glamour Vintage Sallanan Sandalye

1950'ler restore edilmiş orijinal sallanan sandalye 

 

1950'lerden kalma İtalyan tarzı restore edilmiş orijinal sallanan sandalye

Yüksek kalite ham masiften üretilmiş olup, 1. sınıf malzeme ile orijinaline sadık kalınarak restore edilmiştir.

Gerçek peluş kullanılmamıştır.

Özel parlak piyano black cila.

 

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılıklar içerebilir.

Bu ürün Reenkarne™ grubu ürünüdür ve iadesi yapılmamaktadır.

Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

 

makyaj sandalyesi, vintage, siyah, sandalye, glamour, vintage sandalye, vintage koltuk, vintage sallanan sandalye,

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Reenkarne

Bir dönem çoğu mekanda başrol olmuş ama sonra birdenbire ortadan kaybolmuş emektar retro berjerleri klonlamakla kalmadık, yepyeni yorumlar kattık ve buna Reenkarne™ dedik.

"Bir klasiğin yeniden doğuşu."

1950'lerde en gösterişli zamanlarını yaşadıktan sonra yeniden doğmuş resmen :)Uğur Şayan

Orijinaline Sadıklık

Tamamen el işçiliği ile yapılmış olan orijinal iskeletin ruhuna sadık kalınarak iyileştirmelerle restore edilmiştir. Parlak piyano black cila ile ihtişamı korunmuş olup pürüzsüz bir görünüm sağlanmıştır.

Şık Detaylar

Oturumu gerçek olmayan peluş malzemeden kullanılmış olup konforlu ve rahat bir oturuma sahiptir. Naif yapısıyla hayranlık uyandırıyor.