FIFTIES MIDCENTURY Tarzı Büfe'in resmi
2.750 TL

Talep Et

FIFTIES MidCentury Tarzı Formika Büfe

 

1950'lerden tam bir MidCentury dönemi ürünü, çok nadide ve sağlam bir büfe. Dönemin en sık kullanılmış malzemesi olan ve havasını veren formika kaplamalı. Muhtelif yerlerinde çok da derin sayılmayacak kozmetik kusurları bulunmakla beraber parlaklığından pek bir şey kaybetmemiş.

 

Yükseklik 116 cm

Derinlik 46 cm

Genişlik 80 cm

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

 

 

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"50'lerin efsanevi çizgileri."

Başlı başına bir mekanın başrol oyuncusu olabilir. Rengi ve modeli ilan döneminin ürünü.Uğur Şayan, Sanat Yönetmeni

Formika Yüzeyler

Dönemin gözde malzemesi olan formikadan yüzeylere sahiptir. Kavisli hatlar görünümünü zengin kılmış olup iç duvarları komple aynadır. Ve ufak bir çatlak dışında iyi durumdadır.

Yaşanmışlığın İzleri

Yaklaşık 70 yıllık olup, ufak tefek yüzeysel çizgileri bulunmaktadır. Tüm yaşanmışlığın izlerini üzerinde taşımaktadır. Gerçek bir vintage mobilyadır ve nadide bulunan bir modeldir.