Ercol Vintage Windsor Armchair 'in resmi
3.590 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

1960'lar Ercol Windsor Armchair / Orijinal Vintage 

1960'lardan kalma İngiliz tarzı çok nadide ahşap vintage berjer.

Komple masif yapıda olup iyi durumdadır. 

Döşemesi orijinal olup dilenirse değişim talep edilebilir.

Cilası orijinali olduğu için kullanımdan kaynaklı hasarlar mevcuttur. Orijinalliği bozulmaması adına cilası yenilenmemiştir. Dilenirse yenilenebilir.

 

Yükseklik 82 cm

Derinlik 582 cm

Genişlik 65 cm

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır

 

ercol chair, easy chair, ercol easy chair, ercol, vintage berjer, retro berjer, windsor chair, windsor, windsor armchair,

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

1960'lardan kalma İngiliz esintisi...

1960'lardan kalma orijinal ve çok nadide bir parça olması mekana özgünlük ve karakter katacaktır.Uğur Şayan

Orijinal Vintage

1960'lardan kalma orijinal Ercol Windsor Armchair döneminin bütün zarafet detaylarını barındırdığı gibi ürün orijinal bırakılarak vintage ruhuna sadık kalınmıştır.

Özel Detaylar

Ercol Windsor Armchair, özellikle de detaylardaki işçiliği ile dikkat çekiyor. Ahşap kısımlar çok özel yapıda olup tamamen sağlam ve güçlü bir yapıda bulunmaktadır.