Eames Kırmızı RAR Sallanan Sandalye'in resmi
795 TL

Talep Et

Eames Kırmızı Plastic RAR ArmChair™

 

Plastic ArmChair™, 1950 yılında Charles & Ray Eames tarafından tasarlanmıştır. Şu an New York Modern Sanatlar Müzesin en önemli eserlerindendir.

Kayın ağacından ceviz cilalı ahşap ayaklar.
Metal çubuk ayak aksamları.
Plastik polipropilen mat koltuk.

Yerden yükseklik 78 cm

Genişlik 57 cm

Derinlik  47 cm

Kolçak yüksekliği 67 cm

Oturma yeri yüksekliği 46 cm

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklıklar içerebilir. 1.sınıf kalite replika bir üründür.

Bu ürün İkona™ grubu ürünüdür. İki yıl garantilidir."

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

İkona

Tüm dünyada ikon olmuş; Wegner'in WishBone'undan, Eames'in Rocking Chair modeline kadar birçok tasarım sandalye modelini bu kategorimizde bulubilir, dekorasyona özel bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz.

"New York Modern Sanatlar Müzesi'nin gözdesi!"

Charles & Ray Eames'in en bilinen modellerinden bu sandalyeler New York Modern Sanatlar Müzesi'nin en önemli eserlerinden. Uğur Şayan, Sanat Yönetmeni

Kaliteli Malzeme

Kabuğu, sağlamlığından ötürü genellikle otomotiv sektöründe kullanılan termoplastik bir polimer olan UV-ışınlara dayanıklı polipropilen malzemeden üretilmiştir. Kızaklar ise akçaağaçtır.

Çelik Konstrüksiyon

Ayak kısımları; krom içeriğiyle leke tutmazlık sağlanmış bir bileşim olan paslanmaz çelikten üretilmiştir. Özel olarak tasarlanmış konstrüksiyon yapısıyla, ağırlığın eşit dağılımı sağlanarak sağlamlık artırılmış.