Dugena MidCentury Şömine Saati'in resmi
910 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

1940'lar MidCentury Tarzı Dugena Şömine Saati

 

1940'lardan günümüze kadar sapasağlam gelmeyi başarmış ikon dekorasyon ürünlerinden.

Kondisyonu orta durumda. Yaşanmışlığın tüm izlerini barındırıyor. 

Aksamında problem bulunmamaktadır.

Teslimden önce tamiratı yaptırılacaktır, dilenirse bakım yaptırmadan da teslim edilebilir. 

 

Yükseklik 19 cm

Derinlik 11 cm

Genişlik 44 cm

 

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

 

DUGENA, Mid-Century, şömine saati, şömine, 1940'lar, mantel, vintage saat, vintage, midcentury saat,

 

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"Yaşanmışlığın kattığı değer."

Küçükken eski şeylerden özlemle bahsedilirken, "sen o dönemlere yetişemedin" denirdi... Bu ürün ise günümüze yetişenlerden.Uğur Şayan

MidCentury Klasiği

MidCentury tarzının en özel dekorasyon ürünlerinden. Yaşadığı yılların izini üzerinde görmek mümkün. Her saatte, saat kadar çalar. Mekana bambaşka bir hava da katar.

Geçmişin Zarafeti

1940'lardan kalma bu zarif şömine saati, kurma kolu ile ön yüzünden kurulmaktadır. Aksamı sorunsuz çalışır durumda. Bakımı yaptırılacaktır. Dekorunuza geçmişin zarafetini ekleyin.