ANKER MIDCENTURY DUVAR SAATİ'in resmi
890 TL

Talep Et

1950'ler MidCentury Tarzı Alman Malı Anker Duvar Saati

 

1950'lerden günümüze kadar sapasağlam gelmeyi başarmış ikon dekorasyon ürünlerinden.

Kondisyonu iyi durumda. 45 cm sarkması bulunmaktadır.

Aksamında problem bulunmamaktadır.

İstenirse tamiratı yaptırılabilir. Dekor amaçlı kullanıma uygundur.

 

Yükseklik 20 cm

Derinlik 7 cm

Genişlik 20 cm

 

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

 

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"Belki de duvarınızın ihtiyacı olan tek şey."

Özgün formu ile 50'li yılları yeniden yaşatıyor. Kusurunun kusursuz kıldığı objelerden.Uğur Şayan

Gerçek Vintage

Tüm hatlarıyla 1950'lerin ihtişamını taşıyor. Duvarlarınızda bu güzel saat için mutlaka yer ayırmalısınız. Kozmetik olarak iyi durumdadır. Teslimden önce bakımı yaptırılacaktır.

Yaşanmışlığın İzleri

Yaklaşık 70 yıllık olup, ufak bir mekanik bakım ile eski günlerindeki tıkır tıkır çalışabilmektedir. MidCentury tarzının nadide modellerinden. Ufak çizikleriyle yaşanmışlığın izleri üzerinde.